Edukacinė pamoka „Klasikinė gitara Viduržemio jūros regione“

Gruodžio 20-osios rytą PUG vaikai ir 1-5 klasių mokiniai skubėjo į Igliaukos laisvalaikio salę, kur dalyvavo edukacinėje gitaristo Simono Bušmos pamokoje „Klasikinė gitara Viduržemio jūros regione“.

Klasikinės muzikos koncertas nedažnas reiškinys mūsų gimnazijoje. Tiesa, Simonas Bušma jau yra prieš kelerius metus koncertavęs mūsų mokiniams kartu su smuikininku Gediminu Dalinkevičiumi. Ir šįkart koncertas buvo puikus. Skambėjo skirtingų epochų bei kompozitorių sukurti kūriniai. Girdėjome ir valsą, ir tango, ir menuetą, ir dar daug ką. Kiekvieną kūrinį lydėjo Simono pasakojimai. Virtuoziško jo grojimo klausėsi nuščiuvę visi vaikai, net ir priešmokyklinukai.

 

Free Joomla Lightbox Gallery
Copyright 2011. Free joomla templates find the best web hosting service |