Akcija „Savaitė su obuoliu“

Spalio 9-13 dienomis gimnazijoje jau antrus metus vyko akcija „Savaitė su obuoliu“. Mokiniai kasdien nešėsi į mokyklą obuolių, juos valgė, dalinosi su draugais.

Lietuvių literatūros pamokos kitaip...

Spalio 12 dienos rytą, kol medžiai buvo paskendę rudeninėj migloj ir lijo kasdienis lietus, mes, IV g. klasės mokiniai, kartu su lietuvių kalbos mokytoja ir mūsų auklėtoja A.Brusokiene, išgėrę po puodelį jėgas įkvepiančios arbatos, patraukėmė Kauno link, į Palemoną, į Salomėjos Nėries memorialinį muziejų.

Ekskursija į Kernavę

Šiais metais pradinių klasių mokiniai vykdo projektą „Pažink gimtąjį kraštą“, tarp kurio veiklų yra ir susipažinimas su piliakalniais (2017 m. paskelbti Piliakalnių metais).

Šviečiamasis renginys „Augink, rūpinkis, mylėk“

Mūsų gimnazija dalyvauja Šviečiamojoje gyvulininkystės programoje, kurią įgyvendina Žemės ūkio ministerija ir Programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centras.

Išvyka į Metelių regioninį parką

Spalio 10 dieną nepabūgę prastų orų prognozių šeštokai išsiruošė į kelionę. Į ją leidomės pasitarę su Metelių regioninio parko lankytojų centro administratoriumi Artūru Pečkiu.

,,Sūduvos kraitė 2017“

Spalio 7 dieną ,,Tryptuko“ (vadovė M.Venskūnienė) šokėjai dalyvavo ,,Sūduvos kraitė 2017“ Marijampolėje. Visi geros nuotaikos, nors lietutis sveikino kelis kartus per dieną.

Tarptautinė mokytojo diena „Mokytojas laike“

Kasmet rudenėjanti gamta atneša gražią šventę - Mokytojo dieną. Ją tradiciškai mūsų gimnazijoje organizuoja IV g. klasės mokiniai (auklėtoja A.Brusokienė).

Parodėlė „Auksinis ruduo“

Mokytojo dienos proga PUG vaikai ir 1-4 klasių mokiniai paruošė mokytojams rudeninių piešinių, eilėraščių ir fotografijų parodėlę.

Tarptautinė muzikos diena

Spalio 2 dieną gimnazijoje paminėta pasaulinė muzikos diena. Per visas pertraukas skambėjo muzika.

,,Rudens mandala“

Rugsėjo 29 dieną priešmokyklinės grupės vaikučiai ir keletas mamyčių iš pasivaikščiojimų metu surinktų ir iš namų atsineštų gamtinių medžiagų dėliojo  ,,Rudens kilimą“.

Krepšinio šventė su KK „Kadis“

Rugsėjo 28 dieną KK „Kadis“ treneris Aurimas Liuiza surengė krepšinio šventę pradinių klasių moksleiviams.

Tarpmokyklinės orientacinės varžybos

Rugsėjo 27 dieną Marijampolėje Visuomenės sveikatos centras organizavo tarpmokyklines 7-8 ir I-IV g. (9-12) klasių orientacinės varžybos, skirtas Europos judumo savaitei paminėti.

Copyright 2011. Free joomla templates find the best web hosting service |