Jaunimo g. 6, Igliauka, LT-69118, Marijampolės sav.(8 343) 24 641

Projektai

Projektas „Matematikos pasiekimų gerinimas sukuriant ir efektyviai panaudojant inovatyvias erdves“

Projektas
„Matematikos pasiekimų gerinimas sukuriant ir efektyviai panaudojant inovatyvias erdves“

Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija

2018-2020 m. Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazijoje įgyvendinamas ES finansuojamas projektas „Matematikos pasiekimų gerinimas sukuriant ir efektyviai panaudojant inovatyvias erdves“, kurį parengė mokytoja R.Burinskienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui E.Miklovienė. Įgyvendinant projektą gimnazijoje ir partnerių mokyklose (Liudvinavo Kazio Borutos gimnazijoje ir Kauno raj. Zapyškio pagrindinėje mokykloje) bus įrengtos išmaniosios klasės, kuriose bus kompiuteriai mokiniams ir mokytojui, interaktyvus ekranas ir  edukacinė platforma, skirta kurti, valdyti ir praturtinti pamokas interaktyvioje aplinkoje. Projektu siekiama įgyvendinti inovaciją – kūrybiškai apjungti įrodymais pagrįstą mokymą ir virtualių erdvių panaudojimą mokinių matematikos mokymosi kokybei gerinti.


Mokymai pedagogams
Kauno Milikonių progimnazijoje

Įgyvendinant ES finansuojamą projektą „Matematikos pasiekimų gerinimas sukuriant ir efektyviai panaudojant inovatyvias erdves“ vasario 19-20 d. Kauno Milikonių progimnazijoje vyko mokymai trijų projekte dalyvaujančių mokyklų pedagogams. Susirinko 23 mokytojai iš Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazijos, Liudvinavo Kazio Borutos gimnazijos ir Zapyškio pagrindinės mokyklos. Kauno Milikonių progimnazijos mokytojai Rima Eitmantienė ir Gediminas Grėsius supažindino su darbo išmaniosiose klasėse ypatybėmis, pristatė naujausias technologijas ir darbo su jomis galimybes.

Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija         Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija

 

Seminaras
„Ateities pamoka – inovatyvu, įdomu, išmanu: mozaBook programa šiuolaikiškam mokymui“

Spalio 29 dieną vyko praktinis seminaras „Ateities pamoka - inovatyvu, įdomu, išmanu: mozaBook programa šiuolaikiškam mokymui“. Lektorė Asta Jankauskienė gimnazijos pedagogus supažindino, kaip praktiškai naudoti mozaBook programos galimybes įvairiose pamokose. Seminaro metu praktiškai išbandėme daugybę programėlių, kurios suteikia galimybę paįvairinti mokymo procesą, padaryti jį patrauklesnį, inovatoriškesnį, dinamiškesnį.

Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija        Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija

Rekvizitai

Marijampolės savivaldybėMarijampolės sav.
Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija

Kodas: 290379840

Kontaktai

Telefonas: (8 343) 24 641

El. paštas: matucio.gimnazija@gmail.com

Adresas

Jaunimo g. 6, Igliauka
LT-69118, Marijampolės sav.

Vieta google žemėlapyje