Jaunimo g. 6, Igliauka, LT-69118, Marijampolės sav.(8 343) 24 641

Projektai

Gimnazijų dalyvaujamojo biudžeto projektas

Šiais metais, Marijampolės savivaldybės tarybai pritarus, keturiose Marijampolės savivaldybės gimnazijose: Marijampolės Rygiškių Jono, Sūduvos, Igliaukos Anzelmo Matučio ir Liudvinavo Kazio Borutos – vyksta pilotinis dalyvaujamojo biudžeto projektas. Kiekvienai gimnazijai mokinių idėjoms įgyvendinti iš Marijampolės savivaldybės biudžeto skiriama po 1500 Eur, iš viso 6000 Eur.

Gimnazijos pačios sprendė, kokia forma organizuoti mokinių idėjų atranką bei kiek projektų finansuoti iš skirtų lėšų. Mūsų gimnazija nusprendė finansuoti du projektus: buvo įrengta mokinių poilsio erdvė, o netrukus lauke atsiras iš europadėklų pagaminti lauko baldai.

Jau įgyvendintus projektus apžiūrėję Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Paulius Marozas ir Tarybos narys Edmundas Razvickas džiaugėsi mokinių aktyvumu ir pasiūlytų idėjų gausa: „Matome, kad idėja pasiūlyti dalyvaujamąjį biudžetą mokykloms tikrai pasiteisino. Mokiniai aktyviai siūlė ir pristatė savo idėjas, skaičiavo jų įgyvendinimui reikalingą biudžetą ir taip ugdė projektų planavimo įgūdžius, o ir pačios mokyklos prisidėjo prie mokinių projektų įgyvendinimo.

Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazijaIgliaukos Anzelmo Matučio gimnazijaIgliaukos Anzelmo Matučio gimnazija

Rekvizitai

Marijampolės savivaldybėMarijampolės sav.
Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija

Kodas: 290379840

Kontaktai

Telefonas: (8 343) 24 641

El. paštas: matucio.gimnazija@gmail.com

Adresas

Jaunimo g. 6, Igliauka
LT-69118, Marijampolės sav.

Vieta google žemėlapyje