Jaunimo g. 6, Igliauka, LT-69118, Marijampolės sav.(8 343) 24 641

Projektai

Erasmus+

Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija

Projektas „Tobulėjantis mokytojas inovatyviai mokyklai“

Gimnazijoje įgyvendinamas Erasmus + programos projektas „Tobulėjantis mokytojas inovatyviai mokyklai“. Vykdant projekto veiklas  mokytojos Rasa Burinskienė ir Odeta Žebrauskienė 2021 m. lapkričio 8-16 dienomis kartu su Rumunijos ir Portugalijos pedagogais dalyvavo mokytojų mokymuose Kipre. Portugalijoje veikiančios „Edu2grow“ asociacijos lektorius Ricardo Querido vedė kursus  „Susidraugauk su technologijomis“ („Make technology your friend“). Mokymuose  buvo pristatytos skaitmeninės naujovės ir įrankiai, kuriuos naudojant galima pamokas padaryti įdomesnes, labiau įtraukiančias, o veiklas pamokose-įvairesnes ir priimtinesnes šiuolaikiniams mokiniams. Mokymų metu didelis dėmesys buvo skiriamas tarpkultūrinėms patirtims, pasidalinimams apie skirtingų šalių mokytojų pasiekimus bei darbo sunkumus. Taip pat buvo suteikta galimybė  susipažinti su turtinga Kipro salos istorija ir kultūra bei pasigėrėti gamta.

Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija

Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija

Projektas „Mokykla kiekvienam“

2022 m. rugpjūčio 21 dieną gimnazijos penkių pedagogių grupė išskrido į Kroatiją pagal Erasmus KA1 projektą, kurio tikslas - kompetencijų tobulinimas ugdant specialiųjų poreikių mokinius. Mokymuose dalyvavo mokytojai net iš 14 šalių (Suomijos, Italijos, Kipro, Portugalijos, Belgijos ir kt.). 

ugpjūčio 27d., paskutinė projekto diena. Mokymai buvo produktyvūs. Gerąja patirtimi apie gabių mokinių ugdymą, mokymosi sutrikimus, ugdymo metodus inkliuzyvinėje klasėje, mindfulness'o technikos panaudojimą ugdymo procese dalijomės su Ispanijos, Portugalijos, Rumunijos ir Airijos pedagogais. Mes ne tik mokėmės, bet pažinome ir kroatų kultūrą: išgirdome Splito senojo miesto istoriją, grožėjomės senamiesčio katedra, apsilankėme Trogiro, Šibeniko, Primošteno miesteliuose, Krka nacionaliniame krioklių parke, degustavome kroatiškus patiekalus. Įgytą patirtį, dalelę sūriosios Adrijos jūros ir Splito kaitriosios saulės parvežame į Lietuvą.

                                                                                                                                                                              Aušra Brusokienė

Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija

 

 

Rekvizitai

Marijampolės savivaldybėMarijampolės sav.
Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija

Kodas: 290379840

Kontaktai

Telefonas: (8 343) 24 641

El. paštas: matucio.gimnazija@gmail.com

Adresas

Jaunimo g. 6, Igliauka
LT-69118, Marijampolės sav.

Vieta google žemėlapyje