Jaunimo g. 6, Igliauka, LT-69118, Marijampolės sav.8-343-24641

Renginiai

Vasaros poilsio dieninė stovykla „DREVINUKAS 2021“

Renginio data: 2021 m. birželio 23 d.

“Birželio 17–23 dienomis gimnazijoje vyko dieninė vasaros poilsio stovykla „DREVINUKAS“. Joje ilsėjosi dvylika pradinių klasių mokinių. Mažieji „Drevinuko“ draugai ruošė emblemas, iškėlė stovyklos atidarymą skelbiančią vėliavą. Birželio 17 d.  stovyklautojai vyko į Prienų krašto muziejų. Muziejaus darbuotojai vedė edukacinį užsiėmimą „Pasakų šalyje“. Vaikai viešėdami pasakų pasaulyje ne tik susipažino su pačiomis populiariausiomis lietuvių pasakomis, bet ir įsitikino, kad „kiekviena pasakėlė – tikra mokyklėlė“.

Birželio 18 d. buvo skirta skaitymo įgūdžiams lavinti ir sveikai gyvensenai. Stovyklautojai žygiavo prie Yglos ežero, kur žaidė judriuosius žaidimus, sportavo, maudėsi.   

Birželio 21 d. vaikai lankėsi kino teatre „Spindulys“. Ten žiūrėjo 3D filmą „Rėja ir paskutinysis drakonas“.

Birželio 22 d. mokyklos sporto salėje mokytojai supažindino vaikus su krepšinio ypatybėmis. Vaikams savo kailiu teko patirti, kokia nelengva krepšininkų duona.

Besibaigiant stovyklai, birželio 23 d., mokiniai vyko Į Marijampolės Lietuvos Prezidento K. Griniaus memorialinį muziejų, kur sužinojo Marijampolės miesto  istoriją.

Vaikai stovykloje turiningai leido laisvalaikį, tobulino bendravimo, bendradarbiavimo, sveikos gyvensenos įgūdžius, įgijo naujų žinių ir patirčių.

Rekvizitai

Marijampolės savivaldybėMarijampolės sav.
Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija

Kodas: 290379840

Kontaktai

Telefonas: 8-343-24641

El. paštas: matucio.gimnazija@gmail.com

Adresas

Jaunimo g. 6, Igliauka
LT-69118, Marijampolės sav.

Vieta google žemėlapyje