Jaunimo g. 6, Igliauka, LT-69118, Marijampolės sav.(8 343) 24 641

Renginiai

Sporto šventė

Renginio data: 2021 m. rugsėjo 28 d.

Rugsėjo 28 dieną gimnazijoje vyko sporto šventė. Ją, kaip įprastai, pradėjome bėgimu A. Matučio tėviškė Zomčinėje - Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija. Šią distanciją įveikti buvo pasiruošę dvidešimt trys mokiniai. Naujai įrengtoje paplūdimio tinklinio aikštelėje vyko tinklinio 2x2 turnyras, o gimnazijos sporto salėje - krepšinio 3x3 varžybos. 5-12 klasių komandos dalyvavo orientaciniame žaidime.

I vietą bėgimo varžybose užėmė Povilas  Baltušnikas (III g. kl.), II v. - Eitvydas Raščinskas (8b kl.), III v. - Vilius Baltušnikas (5 kl.). Merginų grupėje I v. laimėjo Raminta Eklerytė (IV g. kl.), II v. - Austėja Sidaravičiūtė (8b kl.), III v. - Eglė Dabašinskaitė.

I vietą tinklinio varžybose 2x2 iškovojo IV g. kl. mok. Raminta Eklerytė ir Mindaugas Mažeika, II v. užėmė Mantvydas Samsanavičius ir Vytautas Žarnauskas (IV g. kl.), III v. - Kamilė Sajūtė ir Augustinas Venskūnas (IV g. kl.).

I vietą krepšinio varžybose 3x3 užėmė III g. kl. mok. Povilas  Baltušnikas, Airidas Jasiukevičius ir Matas Vaitiekūnas, II v. - Denis Maliejus (8a kl.), Mantas Milaveckas (8a kl.) ir Gablielius Lukauskas (IV g. kl.), III v. - Lukas Ambraziejus (I g. kl.), Titas Miškinis (I g. kl.) ir Lukas Jaras (II g. kl.)

Daugiausiai taškų surinko ir I vietą orientacinėse rungtyse užėmė I g. klasė, II v. - IV g. klasė, III v. - 6 klasė.

Daugiausiai taškų surinkusios klasės ir visi prizines vietas užėmę mokiniai buvo apdovanoti prizais.

Už nuostabius prizus dėkojame Igliaukos seniūnui Sauliui Burbuliui, seniūnaičiui Tadui Prajarai, seimo narei Vaidai Giraitytei, o UAB Judex - už bilietus į kino teatrą.