Jaunimo g. 6, Igliauka, LT-69118, Marijampolės sav.(8 343) 24 641

Renginiai

Sporto diena

Renginio data: 2022 m. rugsėjo 22 d.

Rugsėjo 22 dieną gimnazijoje buvo tikras sujudimas – vyko tradicinė Sporto diena. Jos programoje buvo bėgimas, kuris prasidėjo A. Matučio tėviškėje, pradinių klasių estafetės, krepšinio įgūdžių trasa, krepšinio 3x3 varžybos. Tie, kurie patys nesportavo, turėjo galimybę pažiūrėti filmą „Krepšinio istorija“.

Po trijų pamokų visi, norintys bėgti krosą, mokykliniu autobusiuku išvyko į A. Matučio tėviškę, kur buvo duotas startas bėgimui „Drevinukas“ (Zomčinė – Igliauka). Kol bėgikai liejo prakaitą 3,5 km trasoje, pradinių klasių mokiniai dalyvavo estafetėse.

Bėgimas: 5-8 klasių grupėje I vietą užėmė Vilius Baltušnikas (6 kl.), II v. – Šarūnas Lukšys (7 kl.), III v. – Eimantas Pūkas. Iš mergaičių greičiausia buvo Aistė Mackevičiūtė (6 kl.).

I-IV g. klasių grupėje I v. laimėjo Povilas Baltušnikas (IV g kl.), II v. – Gintaras Baltrušaitis (II g. kl.), III v. – Aurimas Skroblas (I a kl.).Mergaičių grupėje I v. užėmė Austėja Sidaravičiūtė (I b kl.), II v. – Rugilė Žilinskaitė (I b kl.), III v. – Miglė Dapkūnaitė (II g. kl.)