Jaunimo g. 6, Igliauka, LT-69118, Marijampolės sav.(8 343) 24 641

Renginiai

Sporto diena

Renginio data: 2019 m. rugsėjo 20 d.

Rugsėjo 20 dieną gimnazijoje vyko kasmetinė sporto šventė. Mokiniai ir mokytojai mankštinosi, atliko atsipalaidavimo pratimus. Bėgime Zomčinė-Igliauka dalyvavo daugiau nei 30 gimnazistų. Savo taiklumą mokiniai išbandė tritaškių ir baudų metimo varžybose. Sporto šventėje jėgas išmėgino ir klasių auklėtojai. Po varžybų vyko laimėtojų apdovanojimai.

5-6 klasių grupėje kroso bėgime I vietą laimėjo E. Raščinskas (6b kl.), II vietą – A. Skroblas (6a kl.), III v. – E. Sidaravičius (6b kl.). Iš mergaičių greičiausios buvo: I v. – A. Sidaravičiūtė (6b kl.), II v. – E. Dabašinskaitė (6b kl.), III v. – A. Mackevičiūtė (6b kl.).

7- IV kl. grupėje I vietą laimėjo G. Baltrušaitis (7 kl.), II v. užėmė A. Merkys (8 kl.) , III v. – A. Jasiukevičius (I g. kl.). Tarp vyresnių mergaičių I v. iškovojo I. Žalnierukynaitė (I g. kl.), II v. – R. Eklerytė (II g. kl.), III v. – R. Lukšaitė (III g. kl.).

Baudų metimo rungtyje geriausiai sekėsi P. Baltušnikui (I g. kl.) , II v. užėmė A. Merkys (8 kl.), III v. – A. Skroblas (6a kl.). Tritaškių metimo rungtyje I v. laimėjo P. Baltušnikas (I g. kl.) , II v. užėmė A. Merkys (8 kl.), III v. – G. Lukauskas (II g. kl.).

Pasidžiaukime smagiomis sporto dienos akimirkomis.