Jaunimo g. 6, Igliauka, LT-69118, Marijampolės sav.(8 343) 24 641

Renginiai

Projektinės veiklos

Renginio data: 2022 m. birželio 23 d.

Birželio 22-23 dienomis gimnazijoje vyko projektinės veiklos. Šiais metais jos buvo labai įvairios ir pritaikytos įvairių pomėgių mokiniams. Pirmiausiai  buvo surengta mokinių vykdytų tiriamųjų darbų ir projektų konferencija „Tyrinėk. Atrask. Pažink“. Išklausėme net 11 įdomių pranešimų. Darbų vadovės mokytojos Ilona Prajarienė ir Aušra Brusokienė.

Po konferencijos vyko robotikos užsiėmimai, mokiniai ne tik sukonstravo judančius robotukus, bet ir surengė jų kovų turnyrą. O tada su buvusiais gimnazijos mokiniais Ieva Naujokaite ir Dovydu Stralkumi mokėsi šokti lietuvių liaudies šokius: „Latrišą” „Malūnėlį”  „Gransverą“,, „Ciceliukę Marceliukę“ ir kitus.

Antroji diena prasidėjo interaktyvia geografine viktorina „Aš ir pasaulis“, vėliau vyko jogos mankšta. Ją vedė Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistė. VS biurui nuoširdžiai dėkojame už prizus mokiniams.

Prie ežero įkurtoje improvizuotoje dailės studijoje mokinės kūrė vasariškus peizažus. Veiklos baigėsi orientacinio sporto užduotimis.

Dėkojame visiems mokiniams, dalyvavusiems veiklose, tikimės, kad jos buvo ne tik naudingos, bet ir įdomios. Taip pat ačiū visiems mokytojams, buvusiems mokiniams, specialistams, kurie šias veiklas rengė.

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fmatucio-my.sharepoint.com%2F%3Av%3A%2Fg%2Fpersonal%2Fmarius_vilkys_matucio_lt%2FEeQui63hEN1BjrkbsvQTjGoB1VdpC464PWkXBVnlLhPK7A%3Fe%3DSipxi6

 

Rekvizitai

Marijampolės savivaldybėMarijampolės sav.
Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija

Kodas: 290379840

Kontaktai

Telefonas: (8 343) 24 641

El. paštas: matucio.gimnazija@gmail.com

Adresas

Jaunimo g. 6, Igliauka
LT-69118, Marijampolės sav.

Vieta google žemėlapyje