Jaunimo g. 6, Igliauka, LT-69118, Marijampolės sav.(8 343) 24 641

Renginiai

Pradinių klasių sporto šventė

Renginio data: 2021 m. rugsėjo 28 d.

Rugsėjo 28 dieną gimnazijoje vyko sporto šventė. Pradinių klasių mokiniai taip pat aktyviai  joje dalyvavo. Antros pamokos metu visi sugužėjo į sporto salę, kur vyko draugiškos, linksmos ir azartiškos estafetės. Ypač daug smagių, teigiamų emocijų suteikė estafetės „Surask bato porą“, „Bulvių sodinimas“. O kaip smagu po intensyvių varžybų dar ir padainuoti dainą apie pelėdą!

Vėliau, pailsėję ir atgavę jėgas, visi išsiruošė į turistinį sportinį žygį aplink Yglos  ežerą. Gražus oras, puiki nuotaika, draugiškas šurmulys lydėjo mažuosius sportininkus viso žygio metu. Vaikai išbandė jėgas vaikų žaidimų aikštelėje,  pritaikė žinias surengtoje viktorinoje „Žinau, moku, galiu“ ir puikiai įveikė trasą. Visi jautė, kad žygis, tai ne paprastas pasivaikščiojimas, bet rimta sporto šaka.

Taip pat buvo surengtos ir bėgimo varžybos – reikėjo įveikti 400 metrų. Berniukų grupėje I vietą užėmė Edgaras Brinevičius (3 kl.), II v. – Justas Stanaitis (4 kl.), III v. – Augustas Karalius (4 kl.). Mergaičių grupėje I v. laimėjo Emilija Vyšniauskaitė (4 kl.), II v. – Karina Bubnytė (3 kl.), III v. – Ema Stankūnaitė (4 kl.). Visi prizines vietas užėmę mokiniai buvo apdovanoti prizais.