Meninio skaitymo konkursas
Sausio 15 dieną vyko graži gimnazijos meninio skaitymo šventė, į kurią nuotoliniu būdu pakvietė lietuvių kalbos mokytojos Aušra Brusokienė ir Gintarė Giedraitienė.

Pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“
Sausio 13 dieną gimnazijos bendruomenė – mokiniai, darželių ugdytiniai, jų tėveliai bei mokytojai - prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“ ir mūsų gimnazijai priklausančiose švietimo įstaigose bei namuose uždegė žvakeles laisvės gynėjų atminimui.

Sėkmė anglų kalbos olimpiadoje
Sausio 8 dieną nuotoliniu būdu vyko Marijampolės sav. anglų kalbos III g. klasių mokinių olimpiada. Mūsų mokinė Kamilė Sajūtė (mokyt. Odeta Žebrauskienė) laimėjo III vietą. Sveikiname!!!

Kūrybinės dirbtuvės „Dovana Drevinukui“
Sausio 7 dieną PUG vaikai ir pradinių klasių mokiniai, mokydamiesi nuotoliniu būdu, šventė poeto Anzelmo Matučio 98 –tą gimtadienį.

„Advento papročiai ir tradicijos“
Paskutinę savaitę prieš paankstintas pradinukų atostogas vyko integruotos veiklos „Advento papročiai ir tradicijos“, kurias vykdė muzikos mokytoja Rasa Slabodienė ir visos pradinių klasių mokytojos.

Kalėdų belaukiant
Tradiciškai kaip ir kasmet Marijampolės kultūros centre puošiamos eglutės mokinių pagamintais žaisliukais. Šiemet vėl praeivių širdis šildys ir Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazijos mokinių darbai, tačiau eglutėmis gėrėtis bus galima tik žvelgiant iš lauko.

Mokinių tarybų apdovanojimai 2020
Gruodžio 17 dieną vykusiame Marijampolės savivaldybės organizuotame nuotoliniame renginyje „Mokinių tarybų apdovanojimai 2020“ buvo pagerbti aktyviausi ir labiausiai nusipelnę Marijampolės savivaldybės švietimo įstaigų mokinių tarybų nariai.

Žiemos laboratorija
Gruodžio 11 dieną PUG vaikai ir pradinių klasių mokiniai su mokytojomis vykdė projektą „Žiemos laboratorija“, kurio tikslas - turtinti žinias apie žiemą, mus supančią gamtą, skatinti smalsumą, ugdyti draugiškumą, bendravimą ir bendradarbiavimą, meninius bei kūrybinius gebėjimus, lavinti vaizduotę, formuoti aplinkosauginio elgesio įgūdžius ir juos pritaikyti.

Studfestas 2020
Dėl susiklosčiusios epidemiologinės situacijos 2020 m. daugelis renginių vyko kiek kitaip nei ankstesniais metais. Tarp vyresniųjų klasių mokinių populiarios studijų mugės taip pat pakeitė formatą ir persikėlė į internetinę erdvę. Portalas 15 minučių mokinius į „Studfesto“ transliaciją pakvietė gruodžio 11 dieną. Šešias valandas trukusios transliacijos metu pranešimus skaitė 14 žinomų, savo srityse daug pasiekusių specialistų.

Paminėjo Vytautės Žilinskaitės 90-ąjį gimtadienį
Gruodžio 11 dieną 3 klasės mokiniai su mokytoja Asta Tarasevičiene gimnazijos bibliotekoje vėl šventė gimtadienį - šį kartą vaikų rašytojos Vytautės Žilinskaitės, kuriai gruodžio 13 d. sukanka 90 metų.

Virtuali piešinių paroda „Spalvų ir nuotaikų tėkmė“

Norėdami praskaidrinti pilką nūdienos kasdienybę mokiniai kartu su dailės mokytoja Asta Čebatoriene surengė virtualią piešinių parodą „Spalvų ir nuotaikų tėkmė“.

Atsisveikinimas su rudenėliu
Lapkričio 20 dieną priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai su mokytoja Zita Janulevičiene lankėsi gimnazijos bibliotekoje.

Copyright 2011. Free joomla templates find the best web hosting service |