,,Mano vaikas - priešmokyklinukas“

Spalio 3 dieną priešmokyklinio ugdymo grupėje vyko mokinių tėvelių susirinkimas. Buvo kalbama apie vaikučių adaptaciją ugdymo įstaigoje.

Edukacinis užsiėmimas „Cukraus pasaka“

Spalio 15 dieną 2-4 klasių mokiniai vyko į edukacinį užsiėmimą Birštone ,,Cukraus pasaka“.

Pasaulinė košės diena

Spalio 10 dieną PUG ir 1-4 klasių mokiniai paminėjo Pasaulinę košės dieną. Sveikatos specialistė Rūta Bacevičienė papasakojo apie košės naudą žmogui.

Integruota pamoka ,,Knygos. Kas yra Šv. Raštas?“

Spalio 7 dieną 2 klasėje vyko integruota tikybos ir lietuvių k. pamoka tema ,,Knygos. Kas yra Šv. Raštas?“.

Išvyka į spektaklį „Riešutų duona“

Spalio 3 dieną 7-8 klasių mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytoja Gintare Giedraitiene vyko į Marijampolės dramos teatrą, kur žiūrėjo Keistuolių teatro spektaklį „Riešutų duona“.

Išvyka į A. Puškino muziejų Vilniuje

Spalio 2 dieną II ir III klasių gimnazistai kartu su rusų kalbos mokytoja metodininke Nina Bridžiuviene vyko į Vilnių.

Ekskursija po Birštoną

Spalio 1 dieną 5 klasės mokiniai su auklėtoja Gintare Skrinskiene leido ne gimnazijoje, o nuostabiame ir unikaliame gamtos, sveikatos ir harmonijos kurorte Birštone.

Muzikinė viktorina

Tarptautinės Muzikos dienos išvakarėse gimnazijoje organizuota muzikinė viktorina 5-8 klasių mokiniams. Viktorinoje dalyvavo po keturis atstovus iš kiekvienos klasės, iš kurių buvo sudarytos keturios komandos: DO, RĖ, MI ir FA.

Turizmo dienai paminėti

Rugsėjo 27 dieną 6a klasės mokiniai kartus su klasės auklėtoja Aušra Brusokiene išvyko į Vilnių. Nuo pat ryto švietė rudeniška saulė, visų nuotaika puiki, kadangi ruošėmės paminėti Turizmo dieną.

Išvyka į Kauną

Rugsėjo 25 dieną I gimn. klasės mokiniai kartu su auklėtoja Gintare Giedraitiene išvyko į Kauną. Gimnazistai lankėsi Vytauto Didžiojo karo muziejuje, kur dalyvavo nuotaikingoje edukacinėje programoje „Karinė operacija „Žinių bomba“.

Sporto diena

Rugsėjo 20 dieną gimnazijoje vyko kasmetinė sporto šventė. Mokiniai ir mokytojai mankštinosi, atliko atsipalaidavimo pratimus.

Judumo savaitė

Rugsėjo 16-20 dienomis visoje Europoje minima judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje.

Copyright 2011. Free joomla templates find the best web hosting service |