Lietuvių kalbos ir kūno kultūros pamoka neformalioje aplinkoje

Sausio 22 dieną 4 klasės mokiniai su mokytoja Danute Bartninkiene pamoką, skirtą A.Baranausko poemai „Anykščių šilelis“, nutarė surengti Igliaukos šilelyje.

„Misija Sibiras 2018“

Sausio 18 dieną gimnazijoje viešėjo ir su 7 ir I-IV g. klasių mokiniais susitiko „Misija Sibiras 2018“ savanoris Antanas Urbonas.

Meninio skaitymo konkursas 

Sausio 17 dieną gimnazijoje skambėjo poetinis žodis. Vyko meninio skaitymo konkursas, kurį pradėjo IV g. klasės mokiniai ištrauka iš poetinės-literatūrinės kompozicijos „Ir neregėtais spektrais tau sužibės šviesos kriokliai“.

„Misija: Nulis“

Sausio 14 dieną 8-9 klasių mokiniams Žali.lt ir VšĮ „Mes darom“ projektų vadovė Austė Juozapaitytė pristatė Aplinkos apsaugos ministerijos inicijuotą projektą „Misija: Nulis“, kurio tikslas atkreipti žmonių dėmesį į savo kasdienius įpročius ir jų įtaką aplinkai.

Pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“

Sausio 11 dieną pilietine akcija „Atmintis gyva, nes liudija“ buvo paminėta Laisvės gynėjų diena.

Savaitė su Anzelmo Matučio poezija

Sausio 7 diena - poeto Anzelmo Matučio gimtadienis. Jį minėdami PUG vaikai ir pradinių klasių mokiniai paskelbė akciją „Savaitė su Anzelmo Matučio poezija“.

Prieškalėdinė išvyka į kino teatrą

Gruodžio 21 dieną 5a, 7 ir 8 klasių mokiniai su savo auklėtojomis Aušra Brusokiene, Rasa Burinskiene ir Gintare Giedraitiene trimis autobusais vyko į Marijampolę.

Lietuvių kalbos pamoka tamsoje

Tamsa baugina ir traukia savo paslaptingumu. Pirmos klasės mokiniai pabandė susidraugauti su tamsa ir pažaisti šešėlių teatrą.

Popietė „Per Kalėdas atgyja A. Matučio eilėraščių veikėjai“

Kalėdos – tai šventė, kuri pakeri kiekvieną savo gerumu ir šiltumu. Kasmet PUG vaikučiai ir pradinių klasių mokinukai su nekantrumu laukia Kalėdų ir joms ypatingai ruošiasi.

Adventinė popietė „Baltojo Advento tyloje“

Gruodžio 20 dieną 5a klasės bendruomenėje, vadovaujamoje auklėtojos Aušros Brusokienės, vyko popietė „Balto angelo tyloj“.

Kalėdinis karnavalas

Gruodžio 20 dieną AMG su pakvaišusiu profesoriumi Stralkūzu Dovydūzu ir jo padėjėjomis keliavo laiko mašina po įvairius dešimtmečius ir pasaulio vietas.

Eglutės puošimas Marijampolės kultūros centre

Kaip ir kasmet prieš gražiausias metų šventes į Marijampolės kultūros centrą atkeliavo kvepiančios žaliaskarės, kurias gruodžio 19 dieną papuošė Marijampolės savivaldybės mokyklų mokiniai.

Copyright 2011. Free joomla templates find the best web hosting service |