Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazijos pedagogai

                                                                   

Eil.   Nr.

Pavardė, vardas Kvalifikacinė kategorija

Pareigos,

mokomasis dalykas

     1. Alesienė Janina II vadybinė kategorija Direktorė 
     2. Miklovienė Edita

II vadybinė kategorija

Kūno kultūros

vyr. mokytoja

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Kūno kultūra

     3. Bartninkienė Danutė

Pradinių klasių 

vyr. mokytoja

3 klasės mokytoja
     4. Bartninkienė Algina

Vokiečių kalbos

vyr. mokytoja

Vokiečių kalba,

žmogaus sauga

     5. Brazauskas Robertas

Kūno kultūros

vyr. mokytojas

Kūno kultūra
     6. Bridžiuvienė Nina Rusų kalbos mokytoja metodininkė

Rusų kalba,

ekonomika

     7. Brusokaitė Rimutė Pradinių klasių anglų kalbos vyr. mokytoja Anglų kalba
     8. Brusokienė Aušra Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Lietuvių kalba
     9. Burinskienė Rasa Istorijos vyr. mokytoja

Istorija,

pilietiškumo pagrindai

    10. Čebatorienė Asta

Dailės vyr. mokytoja,

technologijų mokytoja metodininkė

Dailė,

technologijos

    11. Giedraitienė Gintarė

Lietuvių kalbos vyr. mokytoja

Lietuvių kalba
    12. Genevičienė Oksana Vyr. socialinė pedagogė Socialinė pedagogė
    13. Janulevičienė Zita

Pradinių klasių

vyr. mokytoja

Priešmokyklinio ugdymo

 pedagogė

     14. Jušinskas Rytis Technologijų vyr. mokytojas Technologijos
    15. Karpavičienė Laimutė Fizikos vyr. mokytoja Fizika
    16. Kavaliauskienė Aldona

Pradinių klasių

vyr. mokytoja

1 klasės mokytoja
    17. Kresninkevičienė Daiva Vyr. specialioji pedagogė Specialioji pedagogė
    18. Kriščiūnas Domas Kūno kultūros mokytojas Kūno kultūra
    19. Rima Lukoševičienė

Geografijos

vyr. mokytoja

Geografija
    20. Rūtelė Leonavičiūtė Anglų kalbos mokytoja Anglų kalba
    21. Prajarienė Ilona Chemijos mokytoja metodininkė
Biologijos mokytoja metodininkė

Chemija,

žmogus ir gamta,

biologija

    22. Ramentovienė Jolita

Matematikos

vyr. mokytoja

Matematika
    23. Skrinskienė Gintarė

Matematikos

vyr. mokytoja

Matematika
    24. Slabodienė Rasa  Muzikos vyr. mokytoja Muzika
    25. Spūdienė Alvyra Pradinių klasių mokytoja metodininkė 2 klasės mokytoja
    26. Spūdienė Jurgita Tikybos vyr. mokytoja Tikyba, etika
    27. Spūdys Jonas

Vokiečių kalbos  

vyr. mokytojas

Vokiečių kalba
     28. Sederevičiūtė Vilma Vyr. logopedė  Logopedė
    29.  Tarasevičienė Asta

Pradinių klasių 

vyr. mokytoja

4a klasė
    30. Dalia Davydova Šokio mokytoja metodininkė Šokis
    31.  Vilkys Marius Informacinių technologijų vyr. mokytojas Informacinės technologijos
    32.  Žebrauskienė Odeta Anglų kalbos mokytoja metodininkė Anglų kalba
    33.  Tamulynienė Gitana Psichologijos mokytoja Etika
   34. Simanavičienė Daivutė Pradinių klasių vyr. mokytoja 4b klasė
   35. Meškelevičienė Jūratė Chemijos mokytoja

Mokytojo padėjėja,       Pailgintos dienos grupės mokytoja

Copyright 2011. Free joomla templates find the best web hosting service |